Kód: 3630

elektrokolo CRUSSIS e-Citi 9.3 (14Ah)

40 990 Kč 42 990 Kč Sleva 5 %
Skladem

Crussis e-City 9.3 18" (14Ah):

Crussis e-City 9.3 je určeno pro všechny věkové kategorie. Vhodné pro jízdu ve městě a celodení výlety s přáteli nebo rodinou. 
Městské elektrokolo Crussis e-City 9.3 je výkonné městské kolo se špičkovou geometrií rámu vhodné jak pro dámy, tak pro pány.
Díky nižšímu nástupu je kolo vhodné i pro jezdce staršího věku.
Kolo je vybaveno středovým pohonem a plně integrovanou rámovou baterií, takže je od klasického kola téměř k nerozeznání. Baterie má kapacitu 14 Ah a zaručuje tak maximální dojezd až 130 km na jedno nabití.
Při použití elektrické dopomoci lze stupně asistence navolit jednoduše na barevném LCD displeji.
Městské elektrokolo Crussis e-City 9.3  je vybaveno výkonným středovým motorem přímo od značky Crussis, hydraulickými brzdami a uzamykatelnou odpruženou vidlicí.
Nad zadním kolem dále najdete praktický nosič, který vám určitě přijde vhod obzvláště ve městě. Díky vysoké kapacitě baterie a kvalitním komponentům máte však s tímto modelem možnost vyjet si i na delší vyjížďky.
Pro lepší manipulaci disponuje kolo také praktickým stojánkem. Jednoduchý vzhled s moderním barevným designem padne do oka každému.

Upozornění: Baterii skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10°C a 20°C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za 6 měsíců opět dobijte na 100 % kapacity.
Elektrokola CRUSSIS jsou sestavována přímo na území České republiky pod profesionálním dozorem a ve spolupráci s cyklo odborníky. Tato progresivní česká značka je zárukou kvality, moderního designu a maximálního požitku jízdy.

Kategorie: CYKLISTIKA

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: