Ke každému kolu cyklo doplňky v hodnotě 400-700 Kč

Inline brusle RB - ALPHA XR G černá / šedá / tyrkys 72mm / 80A / SG3 (EUR 32-35)

Kód: 2847
1 690 Kč
Skladem

Dívčí inline brusle Rollerblade Alpha XR G z dětské kolekce pro rok 2015 jsou ideální volbou pro malé začínající bruslařky, které se teprve učí základní techniky jízdy. Brusle mají speciální tvarovanou botičku, která dokonale sedí na dětské noze.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

zÁKLADNÍ VELIKOST

Dívčí inline brusle Rollerblade Alpha XR G z dětské kolekce pro rok 2015 jsou ideální volbou pro malé začínající bruslařky, které se teprve učí základní techniky jízdy. Brusle mají speciální tvarovanou botičku, která dokonale sedí na dětské noze.

Pomocí tlačítkového mechanismu lze brusle rozměrově přizpůsobit. Kompozitový rám je osazen kolečky o průměru 72 mm s tvrdostí 80A a ložisky SG3. Brusle se upínají pomocí tkaniček, přezky a suchého zipu.

Banner Specifikace_1

  • Rám: kompozitový
  • Velikost koleček: 72 mm
  • Tvrdost koleček: 80A
  • Ložiska: SG3
  • Šněrování: tkaničky

 

Brusle porostou s vašimi dětmi

Brusle mají obrovskou výhodu v nastavitelnosti velikosti, která lze pouhým stlačením jednoho tlačítka změnit. Brusle porostou s vašimi dětmi a vydrží jim několik let.

Konstrukce brusle je navržena tak, aby maximálně obepínala dětskou nohu, pevně ji zafixovala a zároveň nikde netlačila.

 

Stabilní a lehký rám

Kompozitový rám je odolný, lehký a přitom dostatečně pevný, proto je vhodný pro začátečníky a děti.

 

Malá ovladatelná kolečka

Kolečka o průměru 72 mm jsou vzhledem k pomalejší jízdě a lepší ovladatelnosti vhodná pro začínající dětské bruslaře.

Ložiska SG3 plně dostačují potřebám malých bruslařů. Brusle jsou opatřeny brzdou na pravé straně s možností demontáže.


 

lrollerblade_1759x

Značka Rollerblade měla velký podíl na vzniku jednoho z nejrychleji rostoucích sportovních odvětví na světě. Jako jednička na trhu kolečkových bruslí razil Rollerblade cestu prudkému rozvoji in-line bruslení tím, že měnil vnímání bruslařů. Změnil postoj lidí ke kolečkovým bruslím z tréninkových pomůcek pro hokejisty mimo sezónu na life-stylové produkty, které může používat úplně každý.

V průběhu let dosáhl Rollerblade několika prvenství ve vývoji kolečkových bruslí. Např. použití polyutheranových botiček a koleček, kovových rámů, dvojitých ložisek a brzd na patě. Obrovský úspěch zaznamenaly i roztažitelné dětské kolečkové brusle, u kterých lze nastavit více velikostí.

Rollerblade pokračuje v neustálých inovacích a posouvá svět kolečkových bruslí pořád kupředu. Nastavuje nové hranice technologií a pomáhá k růstu popularity tohoto sportu. Čím dál více lidí si začíná uvědomovat jak velký má jízda na kolečkových bruslích vliv na zdraví člověka. Při jízdě na bruslích spálíte stejně kalorií jako při běhu a zažijete mnohem více zábavy!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: