Ke každému kolu cyklo doplňky v hodnotě 400-700 Kč

Rollerblade Astro ST šedá

Kód: 2298
2 990 Kč
Skladem

Dobře padnoucí odvětraná bota s FIT systémem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner Specifikace_1

Dobře padnoucí odvětraná bota s FIT systémem

- šněrování, nártní pásek na suchý zip, manžetová přezka

Banner Specifikace_1

Šase : hliník

Průměr koleček : 82mm

Tvrdost koleček : 82A

Ložiska : SG5


 

lrollerblade_1759x

Značka Rollerblade měla velký podíl na vzniku jednoho z nejrychleji rostoucích sportovních odvětví na světě. Jako jednička na trhu kolečkových bruslí razil Rollerblade cestu prudkému rozvoji in-line bruslení tím, že měnil vnímání bruslařů. Změnil postoj lidí ke kolečkovým bruslím z tréninkových pomůcek pro hokejisty mimo sezónu na life-stylové produkty, které může používat úplně každý.

V průběhu let dosáhl Rollerblade několika prvenství ve vývoji kolečkových bruslí. Např. použití polyutheranových botiček a koleček, kovových rámů, dvojitých ložisek a brzd na patě. Obrovský úspěch zaznamenaly i roztažitelné dětské kolečkové brusle, u kterých lze nastavit více velikostí.

Rollerblade pokračuje v neustálých inovacích a posouvá svět kolečkových bruslí pořád kupředu. Nastavuje nové hranice technologií a pomáhá k růstu popularity tohoto sportu. Čím dál více lidí si začíná uvědomovat jak velký má jízda na kolečkových bruslích vliv na zdraví člověka. Při jízdě na bruslích spálíte stejně kalorií jako při běhu a zažijete mnohem více zábavy!

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Inline brusle
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: