Ke každému kolu cyklo doplňky v hodnotě 400-700 Kč

Sporten SET 1

Kód: 3848
7 490 Kč –13 %
SET1
7 490 Kč –13 % 6 490 Kč
Skladem

Set Perun Pro nadchne sportovce tělem i duší, pro které je běžkaření prostředkem k udržení skvělé kondice. Běžky Perun Pro jsou vhodné pro upravené tratě. Jsou stabilní a dobře ovladatelné, především díky lamelovému jádru z vybraného dřeva. Set dále obsahuje karbonové hole, boty Perun Men Prolink, obojí v designu lyží, a vázání SNS PROLINK AUTO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bežkařský set 1 

 Perun Pro nadchne sportovce tělem i duší, pro které je běžkaření prostředkem k udržení skvělé kondice. Běžky Perun Pro jsou vhodné pro upravené tratě. Jsou stabilní a dobře ovladatelné, především díky lamelovému jádru z vybraného dřeva. Set dále obsahuje karbonové hole, boty Perun Men Prolink, obojí v designu lyží, a vázání SNS PROLINK AUTO.

SET1 

Jedná se o již sestavený set, který obsahuje běžky, vázání, boty na běžky a hůlky, velikost hůlek se odvíjí od velikosti běžek, zatímco u boty na běžky si lze velikosti jednotlivě zvolit. 

 

TENTO BĚŽKAŘSKÝ SET OBSAHUJE:

 

Běžky

 Sporten PERUN PRO SKIN ve velikostech 166 cm a 174 cm

Vázání

(lze si vybrat ze dvou druhů na prání namontujeme jaký typ si budete přát)

1) Salomon 

2) Rottefella

Hůlky

(Sporten k velikosti dané běžky, sladěné do barev daného setu)

Běžkařské boty

Botas Sporten PERUN MEN PROLINK

 

sporten-promo

Jelikož se zaměřujeme na prodej českých značek lyží, tak zcela jasné, že nemohou chybět sjezdové lyže a běžky Sporten. Továrna Sporten se nachází v Novém Městě na Moravě a všechny lyže lyže jsou vyráběny právě zde. Sporten jako firma nevyrábí jen pod značkou Sporten, ale naprostá většina produkce míří za hranice pod světoznámými značkami. Několik fotografií z výroby můžete shlédnout níže.

Firma Sporten je úspěšnou, ryze českou firmou s neobyčejně širokým sortimentem běžeckých, sjezdových, speciálních free ski lyží a snowboardů určených nejen na tuzemský trh. Devadesát procent produkce vyváží do celého světa a to i na náročné trhy jakými jsou například Skandinávie, USA a Japonsko. Trvale sleduje světové trendy zimních sportů, designy povrchů a potřeby všech skupin sportovců. Nákupy kvalitních surovin, náročná vstupní a výstupní kontrola i známými producenty používané technologie umožňují vyrábět lyže pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Proto má dveře do celého světa stále otevřené. Na trhu vystupuje s kvalitními výrobky a prioritou je pro firmu dodržování dodacích termínů.

Filozofií Sportenu je vyrábět kvalitní a zároveň cenově přijatelné lyže, které učiní lyžování zábavnější a dostupnější. Na tom také všichni ve Sportenu celý rok tvrdě pracují. Odměnou nám jsou každoroční úspěchy sportovců, které sponzoruje, a především spokojenost a důvěra vás - zákazníků.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: