Ke každému kolu cyklo doplňky v hodnotě 400-700 Kč

Sporten SET 2

Kód: 3854
8 990 Kč –11 %
SET2
8 990 Kč –11 % 7 990 Kč
Skladem

SET Super je vhodný pro trénink, ale i pro jízdu v horších podmínkách. Běžky Super  mají odlehčenou a zároveň odolnou konstrukci díky jádru z exotických dřevin. Za rychlost vděčí grafitové skluznici. Set dále obsahuje značkové hole barevně sladěné s lyžemi, boty Super Prolink, a vázání SNS PROLINK PRO CL/SK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bežkařský set 2

 

SET2

Super je vhodný pro trénink, ale i pro jízdu v horších podmínkách. Běžky Super  mají odlehčenou a zároveň odolnou konstrukci díky jádru z exotických dřevin. Za rychlost vděčí grafitové skluznici. Set dále obsahuje značkové hole barevně sladěné s lyžemi, boty Super Prolink, a vázání SNS PROLINK PRO CL/SK

TENTO BĚŽKAŘSKÝ SET OBSAHUJE:

 

Běžky

 Sporten SUPER CLASSIC ve velikostech 180 cm a 196 cm

Vázání

(lze si vybrat ze dvou druhů na prání namontujeme jaký typ si budete přát)

1) Salomon 

2) Rottefella

Hůlky

(Sporten k velikosti dané běžky, sladěné do barev daného setu)

Běžkařské boty

Botas Sporten SUPER PROLINK

  

sporten-promo

Jelikož se zaměřujeme na prodej českých značek lyží, tak zcela jasné, že nemohou chybět sjezdové lyže a běžky Sporten. Továrna Sporten se nachází v Novém Městě na Moravě a všechny lyže lyže jsou vyráběny právě zde. Sporten jako firma nevyrábí jen pod značkou Sporten, ale naprostá většina produkce míří za hranice pod světoznámými značkami. Několik fotografií z výroby můžete shlédnout níže.

Firma Sporten je úspěšnou, ryze českou firmou s neobyčejně širokým sortimentem běžeckých, sjezdových, speciálních free ski lyží a snowboardů určených nejen na tuzemský trh. Devadesát procent produkce vyváží do celého světa a to i na náročné trhy jakými jsou například Skandinávie, USA a Japonsko. Trvale sleduje světové trendy zimních sportů, designy povrchů a potřeby všech skupin sportovců. Nákupy kvalitních surovin, náročná vstupní a výstupní kontrola i známými producenty používané technologie umožňují vyrábět lyže pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Proto má dveře do celého světa stále otevřené. Na trhu vystupuje s kvalitními výrobky a prioritou je pro firmu dodržování dodacích termínů.

Filozofií Sportenu je vyrábět kvalitní a zároveň cenově přijatelné lyže, které učiní lyžování zábavnější a dostupnější. Na tom také všichni ve Sportenu celý rok tvrdě pracují. Odměnou nám jsou každoroční úspěchy sportovců, které sponzoruje, a především spokojenost a důvěra vás - zákazníků.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: