Ke každému kolu cyklo doplňky v hodnotě 400-700 Kč

Sporten SET 3

Kód: 3860
7 090 Kč
Skladem

Set Perun Pro W Skin je určen sportovkyním, pro něž je lyžování součástí fitness programu. Běžky Perun Pro W Skin jsou stabilní a dobře ovladatelné, podporující přirozený pohyb. Sintrovaná skluznice umožňuje dokonale hladký skluz. Set dále obsahuje karbonové hole, boty Perun Women Prolink, obojí v designu lyží, a vázání SNS PROLINK AUTO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Běžkařský set 3

 

PerunPRo

 

 Perun Pro W Skin je určen sportovkyním, pro něž je lyžování součástí fitness programu. Běžky Perun Pro W Skin jsou stabilní a dobře ovladatelné, podporující přirozený pohyb. Sintrovaná skluznice umožňuje dokonale hladký skluz. Set dále obsahuje karbonové hole, boty Perun Women Prolink, obojí v designu lyží, a vázání SNS PROLINK AUTO.

TENTO BĚŽKAŘSKÝ SET OBSAHUJE:

 

Běžky

Sporten Perun PRO WOMAN ve velikostech 166, 174, 182, 190 cm

Vázání

(lze si vybrat ze dvou druhů na prání namontujeme jaký typ si budete přát)

1) Salomon 

2) Rottefella

Hůlky

(Sporten k velikosti dané běžky, sladěné do barev daného setu)

Běžkařské boty

Botas Sporten COMBI TOURING

 

sporten-promo

Jelikož se zaměřujeme na prodej českých značek lyží, tak zcela jasné, že nemohou chybět sjezdové lyže a běžky Sporten. Továrna Sporten se nachází v Novém Městě na Moravě a všechny lyže lyže jsou vyráběny právě zde. Sporten jako firma nevyrábí jen pod značkou Sporten, ale naprostá většina produkce míří za hranice pod světoznámými značkami. Několik fotografií z výroby můžete shlédnout níže.

Firma Sporten je úspěšnou, ryze českou firmou s neobyčejně širokým sortimentem běžeckých, sjezdových, speciálních free ski lyží a snowboardů určených nejen na tuzemský trh. Devadesát procent produkce vyváží do celého světa a to i na náročné trhy jakými jsou například Skandinávie, USA a Japonsko. Trvale sleduje světové trendy zimních sportů, designy povrchů a potřeby všech skupin sportovců. Nákupy kvalitních surovin, náročná vstupní a výstupní kontrola i známými producenty používané technologie umožňují vyrábět lyže pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Proto má dveře do celého světa stále otevřené. Na trhu vystupuje s kvalitními výrobky a prioritou je pro firmu dodržování dodacích termínů.

Filozofií Sportenu je vyrábět kvalitní a zároveň cenově přijatelné lyže, které učiní lyžování zábavnější a dostupnější. Na tom také všichni ve Sportenu celý rok tvrdě pracují. Odměnou nám jsou každoroční úspěchy sportovců, které sponzoruje, a především spokojenost a důvěra vás - zákazníků.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: