Ke každému kolu cyklo doplňky v hodnotě 400-700 Kč

ELAN INSPIRE PS 18/19

Kód: 3761
12 990 Kč –8 %
INSPIREPS
12 990 Kč –8 % 11 990 Kč
Skladem

Dámské sjezdové lyže Elan Inspire PS v modré barvě jsou vybaveny technologií Amphibio 4D. Ta kombinuje profily Rocker a Camber a dodává tak skvělou dynamiku, optimální prohnutí a všestrannost. Lyže má Dualite dřevěné jádro obohacené o Titanium výztuhu a boční hrany RST Sidewall. Dřevěné jádro výborně stabilizuje lyži, zejména část v oblasti vázání, a tím zlepšuje její ovladatelnost. Lyže Elan Inspire jsou určeny na upravenou sjezdovku, ideálně na čerstvý sníh - prašan. V těchto podmínkách dosahují konstrukčních vlastností. Radius odpovídá následujícím hodnotám: (délka lyže vs. radius)152 cm - 11.8158 cm - 13.3166 cm - 14.9 Součástí lyží je vázání ELS 11, které je limitováno hmotností 110 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elan Inspire PS

INSPIREPS

Dámské sjezdové lyže v modré barvě jsou vybaveny technologií Amphibio 4D. Ta kombinuje profily Rocker a Camber a dodává tak skvělou dynamiku, optimální prohnutí a všestrannost. Lyže má Dualite dřevěné jádro obohacené o Titanium výztuhu a boční hrany RST Sidewall. Dřevěné jádro výborně stabilizuje lyži, zejména část v oblasti vázání, a tím zlepšuje její ovladatelnost. Lyže Elan Inspire jsou určeny na upravenou sjezdovku, ideálně na čerstvý sníh - prašan. V těchto podmínkách dosahují konstrukčních vlastností. Radius odpovídá následujícím hodnotám: (délka lyže vs. radius)152 cm - 11.8158 cm - 13.3166 cm - 14.9 Součástí lyží je vázání ELS 11, které je limitováno hmotností 110 kg.

  • Rádius 11,8m při délce 152cm
  • Úroveň lyžaře: POKROČILÝ
  • 50% upravený terén, 50% neupravený terén
Pro koho: Dámské
Typ lyže: All Mountain/All Round
Typ lyžaře: Sportovní
Typ sjezdovky: Upravená i prašan
Barva: Bílá
Typ jádra: Dřevěné jádro
Šířka lyže pod vázáním: 75 - 85 mm
Radius: Krátký (10-14m)
Včetně vázání: Ano
Vázání do - kg: 110 kg

 

RUČNĚ VÝROBENO V ALPÁCH

ELAN_LOGO

Výrobky Elan vznikají díky intenzivní spolupráci mezi oddělením výzkumu a vývoje a zkušenými a zručnými řemeslníky, kteří vtělují život novým myšlenkám. Tento proces není vždy jednoduchý, protože některé inovativní návrhy se zprvu zdají téměř neproveditelné a představují pro výrobu velkou výzvu. Ale Elan naštěstí zaměstnává skutečné mistry svého řemesla. Téměř každý designér, inženýr, technik i dělník firmy Elan je zároveň nadšeným lyžařem, takže umí přesně posoudit, jaký postup a materiály je třeba při výrobě zvolit, aby lyže dělaly to, co se od nich čeká. 


Lyže značky Elan se pyšní malým nápisem „Ručně vyrobeno ve Slovinsku“. A tato slova přesně vystihují jejich pravou podstatu. Pečlivá řemeslná práce byla od samého počátku existence firmy základem úspěchu lyží vyrobených v Begunje. I když jsou při výrobě používány moderní technologie a postupy, hlavní fáze výrobního procesu se pořád dělají ručně. Je to jediný způsob, jak se dá dosáhnout nejvyšší kvality. Elan vždy vyráběl hlavní komponenty lyží ve své vlastní továrně z těch nejkvalitnějších materiálů. K výrobě jádra se u většiny lyží stále používá dřevo: pro závodní lyže jde hlavně o bukové a topolové dřevo a u lyží, které mají mít nižší hmotnost, se používají různé druhy exotického dřeva. Hrany se vyrábějí z vysoce odolné oceli. K nejdražším součástem lyží patří výztuže z titanu. Díky tomuto lehkému a zároveň pevnému materiálu jsou lyže odolné, mají velkou torzní stabilitu a optimální pružnost.  


Možná to někomu připadá staromódní, ale Elan nedá dopustit na sendvičovou konstrukci. I když je to jedna z nejstarších metod výroby lyží, je také nejefektivnějším a nejlepším způsobem, jak vyrobit kvalitní lyži. Výše uvedené materiály dostanou svou finální podobu poté, co jsou stlačeny po dobu 25 minut v lisu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LYŽOVÁNÍ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: