Ke každému kolu cyklo doplňky v hodnotě 400-700 Kč

ELAN RC Blue QS 18/19

Kód: 3746
4 990 Kč
Skladem

Juniorské sjezdové lyže RC Blue - model 2018/2019 Lyže RC Blue je určena pro pokročilé juniorské závodníky. Nabízí ideální kombinaci pružnosti, torzní stability a přilnavosti hran. Děti jsou naše budoucnost. To platí nejen v životě, ale i v lyžování. První kroky na lyžích jsou zásadní pro budoucí dovednosti a zkušenosti malých lyžařů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ELAN RC Blue QS 18/19

RCBLUE

 

Lyže RC Blue je určena pro pokročilé juniorské závodníky. Nabízí ideální kombinaci pružnosti, torzní stability a přilnavosti hran.

Děti jsou naše budoucnost. To platí nejen v životě, ale i v lyžování. První kroky na lyžích jsou zásadní pro budoucí dovednosti a zkušenosti malých lyžařů. A správné vybavení hraje v tomto procesu důležitou roli.

RC Race je naší nejlepší juniorskou lyží. Vypadá jako závodní lyže pro dospělé a poskytuje optimální kombinaci pohodlí, pružnosti, torzní stability a přilnavosti hran. Při vývoji této lyže ELAN využil následující technologie: WaveFlex™, Full Power Cap, dřevěné jádro Dual, laminát...

  • Rádius 8.9m při délce 130cm
  • Úroveň lyžaře: POKROČILÝ
  • 80% upravené svahy

U NÁS NA SKLADĚ VE VELIKOSTECH 120CM, 130CM, 140CM, 150CM !!! 

RUČNĚ VÝROBENO V ALPÁCH

ELAN_LOGO

Výrobky Elan vznikají díky intenzivní spolupráci mezi oddělením výzkumu a vývoje a zkušenými a zručnými řemeslníky, kteří vtělují život novým myšlenkám. Tento proces není vždy jednoduchý, protože některé inovativní návrhy se zprvu zdají téměř neproveditelné a představují pro výrobu velkou výzvu. Ale Elan naštěstí zaměstnává skutečné mistry svého řemesla. Téměř každý designér, inženýr, technik i dělník firmy Elan je zároveň nadšeným lyžařem, takže umí přesně posoudit, jaký postup a materiály je třeba při výrobě zvolit, aby lyže dělaly to, co se od nich čeká. 


Lyže značky Elan se pyšní malým nápisem „Ručně vyrobeno ve Slovinsku“. A tato slova přesně vystihují jejich pravou podstatu. Pečlivá řemeslná práce byla od samého počátku existence firmy základem úspěchu lyží vyrobených v Begunje. I když jsou při výrobě používány moderní technologie a postupy, hlavní fáze výrobního procesu se pořád dělají ručně. Je to jediný způsob, jak se dá dosáhnout nejvyšší kvality. Elan vždy vyráběl hlavní komponenty lyží ve své vlastní továrně z těch nejkvalitnějších materiálů. K výrobě jádra se u většiny lyží stále používá dřevo: pro závodní lyže jde hlavně o bukové a topolové dřevo a u lyží, které mají mít nižší hmotnost, se používají různé druhy exotického dřeva. Hrany se vyrábějí z vysoce odolné oceli. K nejdražším součástem lyží patří výztuže z titanu. Díky tomuto lehkému a zároveň pevnému materiálu jsou lyže odolné, mají velkou torzní stabilitu a optimální pružnost.  


Možná to někomu připadá staromódní, ale Elan nedá dopustit na sendvičovou konstrukci. I když je to jedna z nejstarších metod výroby lyží, je také nejefektivnějším a nejlepším způsobem, jak vyrobit kvalitní lyži. Výše uvedené materiály dostanou svou finální podobu poté, co jsou stlačeny po dobu 25 minut v lisu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: