ELAN AMPHIBIO 84 XTi 16/17

Kód: 4013
14 990 Kč –33 %
ELAN AMPHIBIO 84 XTi 16/17
14 990 Kč –33 % 9 990 Kč
Skladem

Pokud hledáte lyži, která zvládne všechno, Amphibio 84 XTi Fusion je ideální volbou. Umí jak krátké a dynamické carvové oblouky, tak dlouhé a rychlé oblouky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amphibio 84 XTi Fusion

84 

Pokud hledáte lyži, která zvládne všechno, Amphibio 84 XTi Fusion je ideální volbou. Umí jak krátké a dynamické carvové oblouky, tak dlouhé a rychlé oblouky.

Tato lyže využívá naši nejnovější technologii Amphibio 4D. Je také vybavena naším speciálním profilem Amphibio®, který na jedné lyži kombinuje profily camber a rocker.

Camber zlepšuje přilnavost hran, zatímco rocker umožňuje rychlejší a přímější oblouky.

U modelu Amphibio 84 XTi se však liší také přední a zadní část lyže. Konvexní přední část usnadňuje nájezd do oblouku a konkávní zadní část zaručuje rychlý výjezd z oblouku. Lyžař může nasadit oblouk a vyjet z něj kdykoliv chce, ne pouze tehdy, kdy mu to lyže dovolí.

Díky technologii Dual Shaped Titanium (dvojitě tvarovaný titan) mají lyže lepší torzní stabilitu a výrazně nižší hmotnost.

Tyto lyže mají také nový systém vázání s nazdviženou přední prstovou částí, což usnadňuje nasazení oblouku, zlepšuje jízdní vlastnosti a přenos sil. Navíc je tento model vybaven všemi našimi novými high tech vymoženostmi: mají bočnice RST, dřevěné jádro Power Frame, technologii Dual Shaped XTi.

Tato lyže má pod vázáním šířku 84 mm, takže má výborné vlastnosti na jakýchkoli sněhových podmínách.

 

Geometrie:

 • 131/84/112

 
Délka/rádius:

 • 164/(14.6)
 • 170(/15.8)
 • 176(/17.1)
 • 182(/18.5)


Profil:

 • PROFIL AMPHIBIO 4D

Kombinace našeho profilu Amphibio® s tvarovaným titanem nám umožnila vytvořit první 4D technologii, která kombinuje výhody rockerového profilu na vnější straně lyže (pro snadnější zatáčení) a camberového profilu na vnitřní straně lyže (pro lepší přilnavost hran) s konvexní špičkou (pro přesné nasazení oblouku) a konkávní patkou (pro rychlý výjezd z oblouku).

Technologie Amphibio 4D je zcela inovativní, protože využívá tvarovaný titan. Využívá kombinaci dřevěného jádra Response Frame se speciálně (dvojitě) tvarovaným kovem a profilu Amphibio®. Díky této technologii jsou lyže naprosto univerzální a mají přesný výkon na hranách.

 
Konstrukce:

 • RST

Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.


Jádro:

 • DŘEVĚNÉ JÁDRO POWER

Dřevěné jádro Power se skládá z dřevěných nosníků, které jsou vertikálně spojeny s lamináty, které uvnitř syntetického jádra vytváří pevný rám. Tento rám zaručuje vyšší torzní stabilitu a lepší reakce lyží. Kromě toho se tato konstrukce vyznačuje lepší přilnavostí hran na špičce a na patce a rovnoměrnou pružností lyží.


Zpevnění:

 • DUAL SHAPED TITAN 2

Dřevěné jádro je sendvičově umístěno mezi dvě vrstvy tvarovaného titanu. Jedná se o speciální lehkou konstrukci pro lyže nejvyšší kvality. Jedna vrstva titanu umožňuje lepší ovládání hran, zatímco podélná karbonová vlákna zlepšují ovladatelnost lyže a umožňují plynulé přechody z hrany na hranu.

 
Vázání:

 • Marker M 1000

 

Nabízíme Vám možnost bezplatné montáže a seřízení vázání na nové lyže.

Pokud se tuto službu rozhodnete využít, prosíme o uvedení následujících údajů přímo do poznámky objednávky:

 • Výška lyžaře
 • Hmotnost lyžaře
 • Věk lyžaře
 • Délka skeletu lyžařských bot - podešve (vyražený údaj na skeletu z boční strany u podrážky. Udává se v milimetrech)
 • Lyžařská zdatnost:(1 - začátečník, 2 - sportovní / pokročilý, 3 - výborný)

Doplňkové parametry

Kategorie: ZIMNÍ AKCE !
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: