Historie společnosti

 

historie 

 


 

První krok vedoucí k dnešní podobě společnosti – SENZA Sport s.r.o. učinil Květoslav Stašek při realizaci svého nápadu, prodejny použitých sportovních potřeb v roce 1991, v prostoru pod restaurací PUK na zimním stadionu v Uherském Hradišti.

„Se záměrem nevhodnou věc přinést a pro sebe vhodnou věc odnést“, se rychle ztotožnilo mnoho obyvatel města, kteří tak pomohli rozjet a udržet novou „službu lidem“, Bazar sportovních potřeb

Právě ničivé povodně v roce 1997 urychlily záměr přesunu prodejny do nových prostor.

Těmi se v září téhož roku staly prostory v centru města v ulici Na Splávku, kde nás mnozí z Vás navštěvovali celých 10 let, tedy až do roku 2007.

Během těchto let stojí za zmínku rok 1999, kdy jste mohli být svědky vzniku samostatné prodejny v Miličově ulici, se specializací na sjezdové lyžování, běžky a snowboard, nesoucí poprvé název SENZA Sport s.r.o.

Také interiér lyžařské prodejny byl zde poprvé zařízen dle vlastního návrhu v barvách,jež jsou symbolem společnosti SENZA Sport do dnes, a byl zaměřen na maloobchodní prodej výslovně nového zboží.

Z důvodu velké oblíbenosti hokejového sportu v našem okrese a také z důvodů nedostatečného množství bazarových zásob tak v roce 2001 padlo rozhodnutí pro rozšíření naší nabídky také o prodej nového hokejového vybavení, a zrealizovali tak také specializovanou hokejovou prodejnu a to v ulici Jana Průchy v Uherském Hradišti.

Od tohoto roku začíná společnost SENZA Sport podnikat také ve sféře velkoobchodu a stává se tak nedílnou součástí každého sportovce na Uherskohradišťsku.

V roce 2006, společnost své působení na trhu znovu posílila, a to o specializovanou prodejnu a bazar sportovních potřeb v Uherském Brodě (v ulici Seichertova), a pokračovala dále s velkoobchodní, tedy dodavatelskou činností sportovního vybavení, kterou krom Moravy rozšířila také o nové odběratele ze slovenské republiky.

Dnešní podobu, tedy prostory ve Starém Městě u Uherského Hradiště, v budově koberců BRENO si SENZA Sport osvojil v roce 2008, kdy ukončil provoz všech svých dosavadních prodejen a přesunul se do 800 m2 prodejního prostoru dnešní prodejny.


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení