CRUSSIS URBAN 4.2 černo-žlutá

Kód: 3989
8 990 Kč
Na dotaz

CRUSSIS URBAN je model koloběžek, které mají sportovní ambice a jsou určeny pro hobby i sportovně nadšené koloběžkáře. „Urbanky“ jsou vhodné na delší výlety po zpevněných cestách, cyklostezkách nebo do lehčího terénu, ale v žádném případě se neztratí ani ve městě! Předností je patentované řešení vysoké tuhosti rámu, díky níž se energie při odrazu neztrácí, ale je s maximální účinností přenášena do přímého směru jízdy.

Krátký rozvor kol zaručuje vynikající jízdní vlastnosti a perfektní ovladatelnost koloběžky. Průměr kol 26“ a 20“ (přední a zadní) je obutý na kvalitních pláštích SCHWALBE Big Apple s velmi nízkým valivým odporem, které jsou vhodné jak na silnici, tak díky většímu průměru kol i do lehkého terénu, jako jsou polní nebo lesní cesty. Účinné brzdy TEKTRO s vysokým brzdným účinkem jsou navíc vybaveny integrovaným zvonkem. Doporučená výška postavy pro koloběžku CRUSSIS URBAN je 140 – 190 cm. Díky tuzemské výrobě garantujeme českou kvalitu a jedinečný design za příznivou cenu. Koloběžky vyrábíme v ČR pod vlastní značkou CRUSSIS. Naše rámové a designové řešení máme patentované pro celou EU a USA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CRUSSIS URBAN 4.2 

Urban4.2

POPIS PRODUKTU :

CRUSSIS URBAN je model koloběžek, které mají sportovní ambice a jsou určeny pro hobby i sportovně nadšené koloběžkáře. „Urbanky“ jsou vhodné na delší výlety po zpevněných cestách, cyklostezkách nebo do lehčího terénu, ale v žádném případě se neztratí ani ve městě! Předností je patentované řešení vysoké tuhosti rámu, díky níž se energie při odrazu neztrácí, ale je s maximální účinností přenášena do přímého směru jízdy. Krátký rozvor kol zaručuje vynikající jízdní vlastnosti a perfektní ovladatelnost koloběžky. Průměr kol 26“ a 20“ (přední a zadní) je obutý na kvalitních pláštích SCHWALBE Big Apple s velmi nízkým valivým odporem, které jsou vhodné jak na silnici, tak díky většímu průměru kol i do lehkého terénu, jako jsou polní nebo lesní cesty. Účinné brzdy TEKTRO s vysokým brzdným účinkem jsou navíc vybaveny integrovaným zvonkem. Doporučená výška postavy pro koloběžku CRUSSIS URBAN je 140 – 190 cm. Díky tuzemské výrobě garantujeme českou kvalitu a jedinečný design za příznivou cenu. Koloběžky vyrábíme v ČR pod vlastní značkou CRUSSIS. Naše rámové a designové řešení máme patentované pro celou EU a USA.

Na koloběžce je nainstalován stojánek, který jinak není součástí balení ..

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE :

RÁM
Rám : CRUSSIS se šroubovaným nášlapem
Vidlice : CRUSSIS pevná
ROZMĚRY
Výška : 980 mm
Délka : 1750 mm
Světlost nášlapu : 50 mm
Délka nášlapu : 480 mm
Rozvor kol : 1170 mm
KOLA
Průměr kol : Přední 26"/ zadní 20"
Brzdy : TEKTRO V-brake s integrovaným zvonkem
Ráfky : CRUSSIS dvoustěnné 26"/20"
Náboje : CRUSSIS s průmyslovými ložisky
Plášť přední : SCHWALBE Big Apple Raceguard 26 x 2,00
Plášť zadní : SCHWALBE Big Aplle Raceguard 20 x 2,00
HMOTNOST
Hmotnost :10 kg
Nosnost :120 kg
KOMPONENTY
Řídítka : CRUSSIS Alu MTB, 620 mm
Představec :CRUSSIS Alu, 31,8/105 mm
Gripy :CRUSSIS, ergonomicky tvarované
Hlavové složení : Ahead 1 1/8"
DOPORUČENÍ
Jízdní vlastnosti
silnice **** / terén *** / město ***
Pro výšku postavy
140 - 190 cm